Семінар для начальників служб у справах дітей15-16 червня 2015 року Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» спільно з Міністерством соціальної політики України за фінансової підтримки громадської організації ‪#‎ECPAT‬ проведе семінар для начальників служб у справах дітей обласних державних адміністрацій на тему «Процедури роботи з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах: опитування, перенаправлення, взаємодія».
На захід запрошено Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколу Кулебу, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Філіпішина Аксана, заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Устименко Сергій та директор департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Колбаса Руслан.

Основними темами для обговорення на семінарі будуть опитування дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах: європейські стандарти;вдосконалення взаємодії між Національною дитячою «гарячою» лінією Центру «Ла Страда-Україна» та службами у справах дітей та інші не менш актуальні питання.
Враховуючи складну соціально-політичну ситуацію, яка склалася в Україні, питання захисту прав дітей є дуже актуальним. А якісна реалізація державної політики на місцях залежить, в тому числі, від постійного навчання працівників служб у справах дітей, які є координаторами в питаннях захисту прав дітей. А співпраця нашого Центру з Міністерством соціальної політики України є ефективним механізмом вдосконалення системи соціальної підтримки дітей.
‪#‎LaStrada‬


Назад