Спільна акція громади, влади та бізнесу «ДИТИНСТВО БЕЗ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА НАСИЛЬСТВА»У п’ятницю, 29 травня 2015 року, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в Одесі на головній алеї Міського саду відбудеться інформаційно-розважальний захід для дітей та дорослих «Дитинство без експлуатації та насильства». Відкриття заходу та прес-брифінг організаторів відбудеться об 11.00.

 

Головним організатором акції виступає Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, за підтримки Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку та Швейцарської Конфедерації. Акцію організовано у партнерстві з громадським рухом «Віра, Надія, Любов», Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда Україна», та за сприяння Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міської ради.

 

Одразу після відкриття заходу Сім’я ресторанів Діми Борисова, Служба у справах дітей м. Одеси та МОМ презентують спільну ініціативу з протидії дитячому жебрацтву.

 

З 11:00 до 17:00 на дітей та дорослих чекатимуть ігри, творчі майстер-класи та конкурси. Також на заході будуть присутні та відповідатимуть на запитання відвідувачів спеціалісти з освіти за кордоном, консультанти Національної дитячої «гарячої» лінії Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна», представники Кримінальної міліції у справах дітей та Служби у справах дітей. Ініціативу підтримує ведучий новин «ТСН» на телеканалі «1+1» Єгор Гордєєв: він проведе захід та розкаже городянам більше про права дітей та способи їх захистити.

  

Також на гостей заходу чекають:

 

1.      Інсталяція з реальними історіями дітей, які потрапили у ситуації торгівлі людьми;

2.      Фотосесія з професійним фотографом;

3.      Вікторина  для дітей та підлітків;

4.      Виставка коміксів «На межі».

 

 

Повна програма заходу додається. 


Назад