Прес-конференціяПРЕС-АНОНС

Як конфлікт на Сході України впливає на дітей?

 

21 КВІТНЯ О 14.30 у приміщенні УНІАН Центр «Ла Страда-Україна» спільно з Українським науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи проведуть прес-конференцію на тему «Як військовий конфлікт на Сході України впливає на дітей».

Як показали дослідження, проведені Центром «Ла Страда-Україна», близько 40% дітей вважають, що конфлікт вплинув на них особисто, а 57% зізналися, що недоотримують підтримку у складних життєвих обставинах. Як держава допомагає дітям ВПО та тим, хто постраждав від військових дій в Україні? Скільки психологів працюють з дітьми в Україні? Які види допомоги надаються громадянам та з якими основними проблемами стикаються внутрішньо переміщені особи? Наскільки держава (зокрема, психологи та соціальні працівники) виконують свої функції?

Також буде презентовано найновішу статистику звернень на Національну дитячу «гарячу» лінію за 1 квартал 2015 року. Захід приурочено до Дня психолога України.

Спікери:
Катерина Левченко, президентка Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна"

Віталій Панок, директор Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України

Сергій Хомченко, директор представництва International Medical Corps  в Україні

 

 

 

З питань акредитації і додаткової інформації звертайтеся, будь ласка, до ПР-менеджера «Ла Страда-Україна» Альони Зубченко 044-205-36-95, 096 506 55 88, 5065588@gmail.com.

 

Цей захід є частиною проекту «Екстренна підтримка і захист населення, постраждалого в конфлікті на Сході України»», що реалізується Центром «Ла Страда-Україна»  у співпраці з  International Medical Corps та проекту «Гуманітарна допомога для ВПО та громад, які зазнали наслідків конфлікту на Сході України» у співпраці з «Діаконія Катастрофенхільфе», за підтримки МЗС Німеччини

 

 


Назад