Центр «Ла Страда-Україна» долучається до міжнародної кампанії проти сексуальної експлуатації дітей в туризміУ 2013 році Центр «Ла Страда-Україна» долучився до міжнародної кампанії «Не будь байдужим!» (Don’t look away!), мета якої – боротьба з дитячим секс-туризмом напередодні Чемпіонату світу з футболу у Бразилії. Проект реалізовується організаціями-членами ЕКПАТ у 6 країнах (Франція, Німеччина, Австрія, Нідерланди, Люксембург та Польща), а також асоційованими партнерами у інших 16 країнах (Бельгії, Бразилії, Болгарії, Чеській Республіці, Естонії, Гамбії, Італії, Кенії, Мадагаскарі, Руминії, Сенегалі, Південній Африці, Іспанії, Швейцарії, Великій Британії та Україні).

Про старт кампанії було оголошено 23 жовтня 2012 року під час міжнародної конференції «сексуальна експлуатація дітей в туризмі під час великих спортивних заходів». Центр «Ла Страда-Україна» є асоційованим партнером у міжнародному проекті «Не будь

Зокрема, під час міжнародної конференції «Спортивні події та захист прав дітей» 13-14 червня у Варшаві, фахівці Центру Наталія Бочкор та Ліза Рай ділились досвідом проведення кампаній з захисту дітей від сексуальної експлуатації та торгівлі дітьми напередодні Євро-2012 в Україні. В рамках проекту заплановано широку інформаційну кампанію для вболівальників, які їдуть до Бразилії у 2014 році, а також розробку та запуск Європейського інформаційного ресурсу для повідомлення про випадки дитячого сексу-туризму. Запуск цього ресурсу заплановано у березні 2014 року під час міжнародної конференції у Берліні.

Більше інформації шукайте на офіційному сайті Міжнародної організації ЕКПАТ www.ecpat.net

Слідкуйте за новинами на facebook.com/lastradaukraine


Назад