Запрошуємо на прес-клуб до старту кампанії "16 днів проти гендерного насильства" 

     22 листопада 2013 року о 10:00 у прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького 8/16, ст. м. «Театральна») відбудеться прес-клуб, присвячений старту глобальної кампанії «16 днів проти ґендерного насильства», на тему «Як захиститися від домашнього насильства у місті та селі?». Провідні експерти поглянуть на проблему насильства в сім’ї під новим кутом, оприлюднять найсвіжіші дані та презентують досягнення трьох громадських організацій, які входять до мережі Центрів правової інформації та консультації.

Спікери

Роман РОМАНОВ, директор Програми «Верховенство права» МФ «Відродження»;

Ольга НАСТІНА, заступник БМГО «Правова єдність» (м. Біла Церква);

Катерина ЛЕВЧЕНКО, президентка Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна»;

Лідія КОЗУБ, начальник відділу профілактики сімейного неблагополуччя Управління сімейної політики та соціальних послуг Департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики.

 

Участь в заході візьмуть: 

Андрій Лабунь, головний інспектор Управління дільничних інспекторів міліції Департаменту громадської безпеки МВС України;

Олена Матвійчук, голова ВОГО «Центр правової допомоги» (м. Ковель, Волинська обл.);

Елла Петренко, БРО ХОМГО «Молодіжний центр регіонального розвитку» (смт. Білозерка, Херсонська обл.);

Наталія Бімбірайте, керівник Інформаційного Ресурсного Центру «Правовий простір».

 

     З питань акредитації та додаткової інформації звертайтеся, будь ласка, до Олени Матвійчук, ГО «ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» (м. Ковель). 095 623-40-11 або olena.kovel@gmail.com

      Захід відбудеться в рамках проекту «Посилення правових можливостей жінок, які зазнали насильства в сім’ї» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

Довідка. За підтримки МФ "Відродження" у рамках Ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення» створені та діють понад 40 Центрів правової інформації та консультації. Їхня основна мета - надання безоплатної правової допомоги малозабезпеченим громадянам, які мешкають у містечках та селах. Волинська обласна громадська організація «ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» (м. Ковель) здійснював координацію діяльності  роботи трьох  регіональних ЦПіКів, що надають допомогу потерпілим від домашнього насильства.

 

 

 


Назад