Київських школярів застережуть від сексуальної експлуатації     12 листопада 2013 року о 10:00 у київській школі №129 (просп. Ю. Гагаріна, 19) відбудеться демонстрація учням британського навчального мультфільму «Дві маленькі дівчинки», який розроблений спеціально для донесення до дітей меседжу про ризик потрапляння у сексуальну експлуатацію і розповідає про реальні історії постраждалих від торгівлі людьми жінок. 

    У рамках показу до школярів завітають Посол Великої Британії Саймон СМІТ, продюсерка мультфільму Меггі БАКСТЕР та віце-президентка Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» Ольга КАЛАШНИК для відвертої розмови про серйозність проблеми торгівлі дітьми в Україні та Великобританії.

    Запрошуємо представників ЗМІ відвідати цю подію. З питань акредитації та додаткової інформації звертайтеся, будь ласка, до представниці організаторів, Центру «Ла Страда-Україна» - Лізи Рай, Liza_Rai@ukr.net, (044) 205 36 95 внутр. 719, 093 774 98 09.

 

        Довідка. Навчальний мультфільм «Дві маленькі дівчинки» вже демонструвався у 13 країнах і ліг в основу однойменної інформаційно-превентивної кампанії з попередження торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації у країнах Східної Європи. В Україні кампанію підтримав Центр «Ла Страда-Україна», назвавши українську версію кампанії «Мрій обережно!». 

     Мультфільм був розроблений британським продакшн-центром Animage за підтримки британських благодійних фондів Comic Relief, Esmee Fairbairn і Tudor Trust.

 

     Завантажити прес-анонс.


Назад