Моніторинг у сфері протидії торгівлі людьми для Ґендерної стратегічної платформи   Сьогодні «Ла Страда-Україна» провела третій семінар-тренінг із серії заходів з навчання громадських організацій здійсненню моніторингу у сфері протидії торгівлі людьми.

     Цього разу фахівчині «Ла Стради» поділилися інформацією із експертами Ґендерної стратегічної платформи. Основними акцентами стали існуючі національні і міжнародні механізми моніторингу. Серед національних – моніторинг дотримання положень Закону України «Про протидію торгівлі людьми» та Державної соціальної програми з протидії торгівлі людьми на період до 2015 року. Основні міжнародні механізми моніторингу – це звіти УПО (UPR), CEDAW, Пакт про соціальні, економічні та культурні права. Здобуті знання активістки ґендерного руху зможуть використовувати для того, аби долучитися до здійснення моніторингу.  

     Цей захід став був підготований і проведений завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Данії у рамках програми "Протидія торгівлі людьми у країнах Центральної та Східної Європи".


Назад