Моніторинг української державної політики у сфері протидії торгівлі людьми з'явиться наприкінці року     В офісі «Ла Страда-Україна» відбулася робоча зустріч із формування концепції і методології моніторингу державної політики у сфері протидії торгівлі людьми у 2013 році. В ній взяли участь експерти-правозахисники із 5 регіонів України, які мають підготувати звіти щодо актуальної ситуації з торгівлею людьми у своїх регіонах. Ці звіти стануть основою для аналітичної публікації, яка планується бути виданою наприкінці листопаду. Моніторинг надасть реальну оцінку існуючим механізмам протидії торгівлі людьми, і стане аргументом проти висновків, що були опубліковані у цьогорічному звіті Держдепартаменту США з протидії торгівлі людьми, так званому TIP Report.

     Нагадаємо, що Центр "Ла Страда-Україна" має традиції такого моніторингу. Річні доповіді можна переглянути у розділі "Бібліотека".

     Ця важлива діяльність є можливою завдяки фінансовій підтримці Міністерства законрдонних справ Данії у рамках програми "Протидія торгівлі людьми у країнах Центральної та Східної Європі".


Назад