Для чого потрібна ґендерна рівність? АНОНСДля чого потрібна ґендерна рівність? Відповідь на це питання разом даватимуть народні депутати, представники державних структур, міжнародних організацій, правозахисники та громадські активісти у форматі презентації-дискусії. Захід відбудеться 4 вересня 2013 року о 17:30 у вільному просторі «Freud House» за адресою вул. Костянтинівська, 21 (2 поверх).

Організатори, Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» та Інформаційно-консультаційний жіночий центр, представлять нові видання – брошуру «ТОП-10 ґендерної політики», розробленої у допомогу народним депутатам України, та публікації «Поговоримо про майбутнє», видрукованих матеріалів для роздумів для молоді та батьків й учителів. У них правозахисниці представили сучасний погляд на впровадження ґендерної рівності - чому ґендерна політика є запорукою розвитку держави і суспільства, наскільки ідеологія рівності прав і можливостей власне українська, в чому її прикладна користь для кожного громадянина.

Спікери:

Валерій ПАЦКАН, голова Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин;

Катерина ЛЕВЧЕНКО, президентка Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна»;

Олена СУСЛОВА, голова Інформаційно-консультативного жіночого центру.

Участь у дискусії вже підтвердили народні депутати та провідні ґендерні експерти.

Захід проводиться спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин та Міністерством соціальної політики, і став можливим завдяки фінансовій підтримці Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

 

Контактна особа з питань участі: Наталія Бочкор, «Ла Страда-Україна» (044) 205 36 95, внутр. 710, n.bochkor@la-strada.org.ua; 

з питань акредитації: Ліза Рай, «Ла Страда-Україна», 093 774 98 09, Liza_Rai@ukr.net .


Назад