Проекти
Консультування молодих жінок, які планують навчатися чи працювати у Німеччині
Союз міжнародної роботи з молоддю спільно з Баден-Вюртемберським Союзом проти торгівлі людьми і примусової проституції створив Міжнародну програму для консультування і супроводу дівчат зі Східної Європи, які мігрують з метою отримання освіти чи роботи. Цей проект стартував у 2011 році. Окрім названих союзів, у програмі також бере участь Земельний союз Баварії і Вюртемберга.
Програма розрахована на жінок від 18 до 30 років. Програма націлена на роботу із Україною, Румунією та Росією. У кожній з цих країн є спеціалісти, які безкоштовно надають консультації у визначених центрах. У Києві це Тетяна Татуревич. Щопонеділка та щосереди з 14.00 до 17.00 вона консультує українських дівчат, які планують виїхати до Німеччини за адресою: м. Київ, вул. Лютеранська, 22 (Німецька євангелійсько-лютеранська церква Святої Катерини).
Організація займається соціальною роботою, в основі якої лежить захист прав людини, вже більше 130 років. Внаслідок цієї діяльності виникла Євангелійська вокзальна місія, членом якої і є церква Св. Катерини.
Проект OPEN створений з метою інтенсивного консультування жінок, їхнього супроводу і допомоги при обранні спеціальності до, під час та після міграції.
Більше інформації на сайті програми.
“Соціальна допомога постраждалим від торгівлі людьми та насильства, особливо жінкам та дітям”
Тривалість проекту: 2011 – 2012 рр.
Мета проекту: протидія торгівлі людьми та насильству у суспільстві шляхом надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми та насильства, особливо жінкам та дітям. Діяльність з протидії торгівлі людьми включатиме підвищення рівня обізнаності серед цільових груп та сприяння реінтеграції постраждалих через надання їм психологічної, соціальної, юридичної та інших видів допомоги.
Завдання проекту:
- Надати допомогу постраждалим особам, особливо жінкам та дітям;
- Забезпечити доступ цільовим групам до наявних послуг та підвищити рівень обізнаності серед груп ризику;
- Посилити співпрацю з відповідними неурядовими та урядовими структурами, залученими до надання допомоги.
Проект здійснюватиметься у співпраці з дотичними урядовими структурами, міжнародними та неурядовими організаціями.
Фінансова підтримка: Christliche Ostmission (СOM), Швейцарія
«Соціально-психологічна допомога безпритульним дітям»
Центр «Ла Страда-Україна» за фінансової підтримки UniCredit Foundation розпочав реалізацію дворічного проекту «Соціально-психологічна допомога безпритульним дітям».
Датська програма по протидії торгівлі людьми в країнах Східної та Південно-Східної Європи
Центр «Ла Страда-Україна» спільно з Офісом Координатора Проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом МОМ в Україні як національний партнер розпочав другу трирічну фазу впровадження Датської програми по протидії торгівлі людьми в країнах Східної та Південно-Східної Європи за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Данії, яка реалізовується в Україні, Білорусі та Молдові.
Програма співпраці щодо протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції в країнах чорноморського регіону
З березня 2009 року Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» разом з Товариством сприяння гармонійному розвитку людини (Грузія) та Центром захисту прав людини KEPAD (Греція) почали реалізацію «Програми спрівпраці щодо протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції в країнах Чорноморського регіону» за підтримки Європейської Комісії.
Міжнародний молодіжний партнерський проект для дітей та молоді з групи ризику та потерпілих від комерційної сексуальної експлуатації дітей (КСЕД)
У травні 2009 р. Центр «Ла Страда-Україна» розпочав реалізацію Міжнародного молодіжного партнерського проекту для дітей та молоді з групи ризику та потерпілих від комерційної сексуальної експлуатації дітей (КСЕД), який впроваджується за підтримки Європейського Союзу, Міжнародної організації ЕКПАТ та ОАК Фундації.
Зміцнення ролі недержавних та державних організацій Молдови та України у підтримці соціальної інтеграції випускників шкіл-інтернатів
Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла-Страда-Україна» розпочинає роботу над проектом Зміцнення ролі недержавних та державних організацій Молдови та України у підтримці соціальної інтеграції випускників шкіл-інтернатів, ініціатором та основним виконавцем якого є Міжнародний Благодійний Фонд «Друзі дітей». Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейської Комісії. Строки реалізації проекту – 36 місяців.
Взаємодія жіночого та правозахисного руху в Україні
Проведення комплексного дослідження серед жіночих та правозахисних організацій щодо зближення цих двох рухів
Цикл міжнародних тренінгів для узбецьких правозахисників з моніторингу дитячої праці для журналістів та правозахисників Узбекистану
Цикл міжнародних тренінгів для узбецьких правозахисників з моніторингу дитячої праці для журналістів та правозахисників Узбекистану
Протидія насильству в сім’ї: система роботи з кривдниками
Розроблені методичні рекомендації «Соціальна та психологічна робота з кривдниками»
1 | 2