Зміцнення ролі недержавних та державних організацій Молдови та України у підтримці соціальної інтеграції випускників шкіл-інтернатів

30.06.2010

Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла-Страда-Україна» розпочинає роботу над проектом Зміцнення ролі недержавних та державних організацій Молдови та України у підтримці соціальної інтеграції випускників шкіл-інтернатів, ініціатором та основним виконавцем якого є Міжнародний Благодійний Фонд «Друзі дітей». Проект здійснюється за фінансової підтримки Європейської Комісії. Строки реалізації проекту – 36 місяців.

Основними завданнями проекту є підвищення рівня обізнаності державних та неурядових організацій про проблеми, з якими стикаються випускники шкіл-інтернатів, існуючі послуги, які їм надаються, а також існуючі недоліки системи соціалізації випускників шкіл-інтернатів та шляхи їх виправлення; зміцнення можливостей державних та неурядових організацій здійснювати діяльність на користь бенефиціаріїв проекту; надання ефективних послуг для 600 випускників шкіл-інтернатів; посилення впливу державних та неурядових організацій на прийняття рішень, що впливають на майбутнє випускників шкіл-інтернатів, на місцевому та національному рівнях.

Партнерами проекту в Україні є Ліга прийомних сімей, Київський обласний центр служб для сім’ї, дітей та молоді, Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна»; у Молдові – Асоціація християнської допомоги Віфанія, муніципальна служба захисту прав дітей, Центр бізнес послуг, Молдавський державний університет. Бельгійська організація “Eurochild AISBL” також приймає участь у виконанні проекту. Основним виконавцем проекту, як вже згадувалося раніше є Міжнародний Благодійний Фонд «Друзі дітей».


Назад