Інформація про круглий стіл "Конвенція Ради Європи по запобіганню насильства щодо жінок та домашнього насильства та боротьбу із цими явищами: відповідальність місцевої влади та громади", м. Харків, 29 червня 2016 року, 09-30 – 12-30

23.06.2016

В листопаді 2011 року Україна підписала Конвенцію Ради Європи із запобігання насильства щодо жінок та домашнього насильства та боротьбу з цими явищами (Стамбульську Конвенцію). Важливість та інноваційність цього документу не викликають сумніву у політиків, фахівців та громадськості. Ратифікаційні документи вже підготовлені профільним міністерством і близькі до внесення на розгляд Верховній Раді.

Про що ця Конвенція?

Який її основний зміст?

Чому її ратифікація важлива для України?

Яка відповідальність місцевої влади та громади за імплементацію її положень в умовах децентралізації?

Що може зробити громадськість для її максимально повної імплементації?

Ці питання будуть обговорюватися під час круглого столу, який організовують Харківський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Громадська організація «Ла Страда – Україна» при підтримці проекту Ради Європи «Запобігання насильство щодо жінок»  29 червня 2016 року в 09-30 за адресою : м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 6 під., 9 пов., інформаційно-тренінговий центр.

До участі в круглому столі запрошені представники місцевих органів влади, обласної державної адміністрації, громадських організацій, науковці, активісти.

 

Після проведення круглого планується видання збірки тематичних матеріалів. У зв'язку з цим, просимо надати свої виступи в електронному  вигляді на e-mail: a.saienko@la-strada.org.ua до 29 червня 2016 року. 

Назад