Консультування молодих жінок, які планують навчатися чи працювати у Німеччині

29.01.2015

Союз міжнародної роботи з молоддю спільно з Баден-Вюртемберським Союзом проти торгівлі людьми і примусової проституції створив Міжнародну програму для консультування і супроводу дівчат зі Східної Європи, які мігрують з метою отримання освіти чи роботи. Цей проект стартував у 2011 році. Окрім названих союзів, у програмі також бере участь Земельний союз Баварії і Вюртемберга.

Програма розрахована на жінок від 18 до 30 років.  Програма націлена на роботу із Україною, Румунією та Росією. У кожній з цих країн є спеціалісти, які безкоштовно надають консультації у визначених центрах. У Києві це Тетяна Татуревич. Щопонеділка та щосереди з 14.00 до 17.00 вона консультує українських дівчат, які планують виїхати до Німеччини за адресою: м. Київ, вул. Лютеранська, 22 (Німецька євангелійсько-лютеранська церква Святої Катерини).

Організація займається соціальною роботою, в основі якої лежить захист прав людини, вже більше 130 років. Внаслідок цієї діяльності виникла Євангелійська вокзальна місія, членом якої і є церква Св. Катерини.

Проект OPEN створений з метою інтенсивного консультування жінок, їхнього супроводу і допомоги при обранні спеціальності до, під час та після міграції.

 

Більше інформації на сайті програми.

Назад