Датська програма по протидії торгівлі людьми в країнах Східної та Південно-Східної Європи

02.07.2010

Центр «Ла Страда-Україна» спільно з Офісом Координатора Проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом МОМ в Україні як національний партнер розпочав другу трирічну фазу  впровадження Датської програми по протидії торгівлі людьми в країнах Східної та Південно-Східної Європи за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Данії, яка реалізовується в Україні, Білорусі та Молдові.

Трирічна програма розпочалася ще у 2006 р. У зв’язку з успішним впровадженням першої фази програми, програму було продовжено до 2011 р.. У 2009 р. розпочалася друга її фаза.

У 2009 р. відбулося 5 зустрічей національних партнерів програми, під час яких учасники обговорювали шляхи налагодження співпраці між партнерами на національному рівні, обговорювали існуючі труднощі в процесі впровадження програми та ділилися досвідом стосовно ефективного проведення діяльності в рамках даної програми.  Крім того, були проведені зустрічі учасників програми на регіональному рівні (2 квітня 2009 р. в Києві та 9 жовтня 2009 р. в Мінську), де здійснювався огляд впровадження програми на національних рівнях, а також планувалися заходи для регіонального компонента програми, де беруть участь усі учасники.

У жовтні 2009 р. Міністерством закордонних справ Данії було проведено моніторинг результативності впровадження Датської програми. Фахівці Центру «Ла Страда–Україна» організували зустріч консультанта МЗС Данії з членами національної тренерської мережі, надали інформацію стосовно роботи Національної «гарячої лінії» з питань протидії торгівлі людьми, взяли участь в обговоренні нагальних питань реалізації програми.
Загалом, в результаті проведеного моніторингу учасники програми отримали з боку експертів позитивну оцінку, а також деякі рекомендації для подальшої діяльності.


Назад