Центр «Ла Страда-Україна» оголошує конкурсний набір членів Національної тренерської мережі

Для участі у конкурсі необхідно надіслати аплікаційну форму та індивідуальний план до 22 січня 2015 року! Більш детально тут.

Заява Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» у зв’язку із звірячим насильством при розгоні Євромайдану щодо подальшої співпраці з органами державної влади

Як правозазисниці і громадянки ми висловлюємо крайнє занепокоєння грубими порушеннями прав людини під час акцій громадянського протесту останніми днями.

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА про використання громадських організацій у політичних інформаційних війнах

12 листопада 2013 р. на сайті інформаційного агентства УНН з’явився матеріал стосовно звинувачень Сергія Володимировича Власенка у вчиненні домашнього насильства відносно його колишньої дружини Наталії Окунської. 

Попередньо до директорки юридичного департаменту Центру «Ла Страда-Україна» Маріани Євсюкової  як до експерта з питань протидії домашньому насильству звернулася кореспондентка УНН із проханням надати коментар стосовно ситуації із побиттям жінок в Україні, практики розслідування таких справ. Представниця Центру «Ла Страда-Україна» надала інформацію щодо ситуації домашнього насильства в Україні, також говорячи про інші види домашнього насильства, окрім фізичного. Ближче до кінця бесіди з’ясувалося, що журналістка готує матеріал стосовно відкриття кримінального провадження за підозрою вчинення Сергієм Власенком побиття колишньої дружини Наталії Окунської декілька років тому.  Представниця організації не надавала згоду на інтерв’ю стосовно справи «Власенка-Окунської», а лише погодилась надати коментар стосовно проблеми домашнього насильства, тим більше, не йшлося про офіційну заяву організації «Ла Страда-Україна» і усі відомості про згадану вище справу були подані як оціночне судження, а не посягання на презумпцію невинності.

Зрештою на сайті УНН з’явилася політизована заява від імені «Ла Страда-Україна», у якій прямо звинувачується Сергій Власенко. Офіційно заявляємо, що це є перекручуванням фактів та переформатуванням коментаря експерта про таку серйозну проблему, як домашнє насильство,  виключно у політичну провокацію із втягненням імені «Ла Страда-Україна». Жодної заяви з цього приводу Центр «Ла Страда-Україна» не робив.

Відразу після  публікації матеріалу директорка юридичного департаменту звернулася до журналістки із проханням відредагувати текст інтерв’ю, однак відправлені принципові правки прийняті не були. Це може свідчити лише про неетичність та непрофесійність представника редакції УНН. 

Більше того, це є спекуляцією і використанням у політичній інформаційній війні громадської організації, яка є апріорі аполітичною!

Центр «Ла Страда-Україна» займається захистом прав людини, в тому числі від домашнього насильства. Позиція Центру полягає в тому, що особи, які вчинюють домашнє насильство, мають нести за це відповідальність, незалежно від їх статусу. Адже у своїй діяльності організація неодноразово стикалася із випадками, коли високий статус агресора ставав на заваді правосуддя і отримання допомоги жертвою насильства. У будь-якому разі, коментар справи «Власенка-Окунської» був наданий виключно у ключі того, що вину особи, яка підозрюється у скоєнні правопорушення, має бути з’ясовано компетентними правоохоронними органами, а рішення має приймати суд, і оскільки дана справа не була на супроводі Центру «Ла Страда-Україна» організація жодним чином не може стверджувати чи спростовувати будь-які факти стосовно цього випадку. 

Нам дуже прикро, що деякі представники ЗМІ підходять до висвітлення серйозних проблем порушення прав людини з нехтуванням журналістської етики і недобросовісно використовують ім’я професійної правозахисної громадської аполітичної організації з метою досягнення політичних цілей. 

Приєднуйтесь!

Фото, відео та актуальна інформація щодня. Те, чого немає на офіційному сайті. Дізнавайтеся більше про "Ла Страда-Україна", приєднуйтеся до сторінки https://www.facebook.com/lastradaukraine

Відтепер запрошуємо переглянути і сторінку Національної дитячої "гарячої лінії" 0 800 500 225 https://www.facebook.com/childhotline.ukraine

Міжнародна конференція «Надання допомоги постраждалим від насильства: надбання, проблеми, перспективи»

24 квітня 2013 року в Києві відбудеться міжнародна конференція, присвячена системі надання допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства. Захід є частиною спільної соціальної програми компанії "Ейвон Косметікс Юкрейн" і Центру "Ла Страда-Україна" - "Скажімо НІ домашньому насильству", і проводиться за підтримки Міністерства соціальної політики. Детальніше тут

"Гарячі лінії" не працюють через негоду!

Через надзвичайні погодні умови, які спричинили у Києві транспортний колапс, сьогодні, у понедiлок 25 березня 2013, Національні "гарячі лінії" Центру "Ла Страда-Україна" не працюють. Перепрошуємо за вимушену перерву в роботі.

ЗАЯВА "Ла Страда-Україна": Інформація про Україну як про світового лідера работоргівлі не відповідає дійсності

У Центрі занепокоєні хвилею інформаційних повідомлень з таким меседжем.

Більше  - тут.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ - СПРОСТУВАННЯ Єдина мета «Ла Страда-Україна» - відстоювати права українців: і дорослих, і дітей

     Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна" офіційно заявляє, що не розповсюджував інформації з погрозами серед прийомних батьків ані Львівської області, ані жодної іншого регіону України. Доступу до контактних даних таких громадян організація не має і ніколи не мала.

     Детальніше про ситуацію тут.

 

Всесвітня кампанія "16 днів проти гендерного насильства"

Консультації експертів із протидії насильству в сім'ї на Національній "гарячій лінії" 0 800 500 335.