Відзнака «Ґендерна рівновага. ВЕСНА-2015» знайде своїх власників

    23 березня 2015 року о 12:00 у в приміщенні Комітетів Верховної Ради (Комітету закордонних справ) за адресою вул. Садова, 3 а відбудеться вручення традиційної відзнаки у сфері просування ґендерної рівності - «Ґендерна рівновага. ВЕСНА-2015». Цього разу нагороди удостоєні представники України на 59 Комісії ООН зі становища жінок, що днями завершилася у Нью-Йорку.

        Лауреатами цьогорічної відзнаки вперше стали представники влади – депутати та керівники міністерств.

       Організатори події - ГО "Інформаційно-консультативний жіночий центр" та Міжнародний правозахисний центр "Ла Страда-Україна". 

 

 

       Запрошуємо представників ЗМІ відвідати подію і поспілкуватися на тему жіночої ролі у суспільстві у період війни та ґендерних стереотипів.

 

 

Контакти для довідок та акредитації:   Ліза Рай 093 774 98 09 , liza_rai@ukr.net.

 

Довідка:  Відзнака ґендерної рівноваги започаткована у  2009 році громадською організацією «Інформаційно-консультативний жіночий центр» і вручається двічі на рік – у дні весняного і осіннього рівнодення. З 2012 року до ініціативи долучився Міжнародний правозахисний центр «Ла Страда-Україна».  

На отримання відзнаки можуть претендувати артефакти - ініціативи, вчинки, а також процеси, дії, телепрограми та відеокліпи, дослідження,і, звичайно, особистості, які сприяють утвердженню ґендерної рівності і трансформації суспільства з метою повної реалізації принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Круглий стіл-презентація: "Які права дитини порушують соціальні служби та освітні заклади? Презентація результатів моніторингу"

     22 жовтня 2014 року в приміщенні інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2 поверх) з 15:00 до 17:00 відбудеться оприлюднення результатів моніторингу дотримання прав дитини у діяльності служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та органів освіти. Моніторинг був проведений шляхом аналізу звернень на Національну дитячу «гарячу лінію» протягом січня-серпня 2014 р.
Презентація відбудеться у форматі круглого столу за участю представників державних структур та експертів із прав дитини з громадських і міжнародних організацій. Окрім результатів моніторингу, будуть обговорені найтиповіші порушення прав дітей, їх причини та можливі способи вирішення таких ситуацій.

      Організатор заходу: Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна».
    Моніторинг був проведений Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда-Україна» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

     З питань акредитації і додаткової інформації звертайтеся, будь ласка, до Лізи Рай, директорки з комунікацій «Ла Страда-Україна»: тел. (044) 205 36 95(044) 205 36 95 (внутр. 719), 093 774 98 09093 774 98 09, e-mail: Liza_Rai@ukr.net

Call Send SMS Add to Skype You'll need Skype CreditFree via Skype

Всеукраїнський семінар для фахівців «Можливості отримання допомоги у період конфлікту в Україні»

     23 жовтня 2014 року Центр «Ла Страда-Україна» проводить всеукраїнський навчально-організаційний семінар для фахівців «Можливості отримання допомоги у період конфлікту в Україні».

       Семінар проводиться в рамках проекту «Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб та громад які зазнали наслідків конфлікту у Східній Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці з «Діаконі Катастрофенхільфе».
     Мета заходу - підготувати психологів та соціальних педагогів для роботи у Харківській, Днепропетровській, Донецькій, Луганській, Вінницькій, Київській областях з підвищення рівня обізнаності щодо можливостей отримання допомоги для внутрішньо переміщених осіб та громад, які зазнали наслідків конфлікту у Східній Європі.

      За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, за тел. 044 205 36 95044 205 36 95 . Контактна особа: Вероніка Андрєєнкова.

     Детальніше про захід читайте тут.

Call Send SMS Add to Skype You'll need Skype CreditFree via Skype

Прес-конференція "Які права дітей порушуються в Україні сьогодні?"

      12 червня 2014 року, у Всесвітній День боротьби із дитячою працею, о 14:30 в ІА «Укрінформ» під час прес-конференції «Наскільки дотримується Україна Конвенції ООН про права дитини?» будуть презентовані результати моніторингу виконання в 2010−2013 роках національних планів заходів загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року, здійсненого громадськими організаціями. Експерти у сфері захисту прав дітей розкажуть, які права дітей сьогодні порушуються найчастіше і чи можливо змінити становище. Також під час прес-конференції будуть надані останні дані про звернення на Національну дитячу «гарячу лінію» та інші фактичні матеріали.

     Захід організовує Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна», координатор проведеного моніторингу, у партнерстві з ЮНІСЕФ.

     Детальніше читайте тут.

Прес-клуб «Як захиститися від домашнього насильства у місті та селі?»

     22 листопада 2013 року о 10:00 у прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького 8/16, ст. м. «Театральна») відбудеться прес-клуб, присвячений старту глобальної кампанії «16 днів проти ґендерного насильства», на тему «Як захиститися від домашнього насильства у місті та селі?». Провідні експерти поглянуть на проблему насильства в сім’ї під новим кутом, оприлюднять найсвіжіші дані та презентують досягнення трьох громадських організацій, які входять до регіональної мережі Центрів безкоштовної правової інформації та консультації.

     Організатори заходу - ГО "Центр правової інформації" (м. Ковель, Волинська обл.) та Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна".

     З питань акредитації та додаткової інформації звертайтеся, будь ласка, до Олени Матвійчук, ГО «ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ» (м. Ковель). 095 623-40-11 або olena.kovel@gmail.com .

 

     Детальніше про подію тут.

Київських школярів застережуть від сексуальної експлуатації

      12 листопада 2013 року о 10:00 у київській школі №129 (просп. Ю. Гагаріна, 19) Центр "Ла Страда-Україна" та Посольство Великобританії в Україні проведуть демонстрацію учням британського навчального мультфільму «Дві маленькі дівчинки», який розроблений спеціально для донесення до дітей меседжу про ризик потрапляння у сексуальну експлуатацію і розповідає про реальні історії постраждалих від торгівлі людьми жінок. 

    Запрошуємо представників ЗМІ.

    Детальніше про захід тут.

Презентація-дискусія "Для чого потрібна ґендерна рівність?"

Запрошуємо журналістів приєднатися до неформального спілкування з народними депутатами та провідними ґендерними експертами на тему вигідності впровадження гендерної політики 4 вересня 2013 року о 17:30 у вільному просторі «Freud House» за адресою вул. Костянтинівська, 21 (2 поверх). Зустріч відбудеться у форматі презентації-дискусії, під назвою «Для чого потрібна ґендерна рівність?». 

Детальніше - тут.

На усі питання щодо акредитації відповість Ліза Рай, ПР-директорка «Ла Страда-Україна», 093 774 98 09, (044) 205 36 95*719, liza_rai@ukr.net .

Національна дитяча "гаряча лінія" засвідчує, що права дітей в Україні все ще порушуються

У вівторок, 25 червня 2013 року, напередодні Дня Конституції, о 12:30 в ІА «УНІАН» (вул.. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція на тему: «Конституційні права дітей в Україні за підсумками роботи Національної дитячої «гарячої лінії». Організує захід Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна», у якому була створена і працює Національна дитяча.

Права дітей, що їм гарантує Конституція, в Україні продовжують порушуватись. Однією з найпоширеніших форм насильства сьогодні є булінг та психологічне знущання одне над одним між однолітками та дітьми різного віку. А також жорстоке ставлення до дітей у сім’ях, сексуальне насильство, дитяча невлаштованість та самотність. З такими недитячими проблемами зверталися протягом перших півроку її роботи на Національну дитячу «гарячу лінію» 0 800 500 225, яка всього за цей період прийняла рекордні майже 15 000 дзвінків.

Учасники прес-конференції:

Юрій ПАВЛЕНКО, Уповноважений Президента України з прав дитини;

Руслан КОЛБАСА, Директор Департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України;

Катерина ЛЕВЧЕНКО, президентка Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна»;

Лариса ЗУБ, начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України у м. Києві;

Маріана ЄВСЮКОВА, директорка юридичного департаменту Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна».

 

Акредитація та додаткова інформація: Ліза Рай, директорка департаменту комунікацій «Ла Страда-Україна» 093 774 98 09, (044) 205 36 95, Liza_Rai@ukr.net 

Дітям розкажуть про права та обов’язки в мережі інтернет

 

5 лютого о 14:30 у ТРЦ «Дрім Таун» (перша лінія, Оболонський проспект,1Б) відбудеться інтерактивна акція для дітей, присвячена Всесвітньому дню безпеки в інтернеті та брифінг представниками компетентних державних структур, бізнесу і третього сектору, які працюють для забезпечення чистого й безпечного віртуального простору для юних українців і навчають їх культурі користування ІК-технологіями. У рамках акції пройдуть конкурси для дітей з призами від «Київстар», виступ дитячого Ґендерного інтерактивного театру з виставою «Агенти веб-безпеки», показ відео-роликів про безпеку в інтернеті. Захід відвідають близько сотні київських школярів.

Брифінг за участю експертів з інтернет-безпеки розпочнеться о 16:00 на третьому поверсі ТРЦ «Дрім Таун» (перша лінія), атріум Китай.

 

Завантажити повний анонс чи переглянути новину.

 

 

Акредитація: Ліза Рай, PR-директор Центру «Ла Страда-Україна» 093 774 98 09, Liza_Rai@ukr.net

 

 

Перше засідання Консультаційної Ради експертів з оптимізації роботи Національних "гарячих ліній" Центру "Ла Страда-Україна"

     10 січня 2013 року об 11:00 у приміщенні Міністерства соціальної політики вперше збереться новостворена Консультативна Рада експертів, яка консультуватиме Центр «Ла Страда-Україна» для покращення роботи «гарячих ліній», які працюють в організації – Національної дитячої «гарячої лінії» та Національної «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

     Детальніше - тут.

Всесвітня кампанія «16 днів проти ґендерного насильства» в Україні

     25 листопада 2012 року (неділя) о 16:00 у ТРЦ «Дрім Таун» (1 лінія, пр-т Оболонський, 1 Б, 3 поверх, атріум «Китай») у рамках акції, приуроченої до старту щорічної глобальної ініціативи «16 днів проти ґендерного насильства», відбудеться брифінг «16 днів проти домашнього насильства в Україні» за участю експертів у сфері протидії насильству в сім’ї – представників державних структур та громадських організацій, а також соціально-свідомих селебріті.

 

      ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ПІДТРИМАТИ СВІТОВУ ІНІЦІАТИВУ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА.

      Акредитація та додаткова інформація: Ліза Рай, директор з комунікацій Центру «Ла Страда-Україна» 093 774 98 09, Liza_Rai@ukr.net

 

     Детальніше - тут.

     Завантажити повний анонс.

Тренінг-семінар "Організація здійснення моніторингу дотримання прав жінок, ґендерної рівності, протидії торгівлі людьми, запобіганню насильству"

       4 липня 2012 року відбудеться тренінг-семінар для представників громадських організацій на тему здійснення моніторингу дотримання прав жінок, гендерної рівності, протидії насильству та запобігання торгівлі людьми. Взяти участь у заході змогли учасники, які пройшли конкурсний відбір.

      Час проведення: 9:30 - 16:30

      Місце проведення: Київський міський центр роботи з жінками (м. Київ, вул. Мельникова, 20).

     Детальніше - тут.

Щорічний семінар для тренерів Національної тренерської мережі Центру "Ла Страда-Україна"

     27-28 квітня 2012 Центр «Ла Страда-Україна» проводить щорічний навчально-організаційний семінар «Діяльність національної тренерської мережі (НТМ) Центру «Ла Страда-Україна» у 2012 році».
     Семінар відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Артема, 52-А, корп. 3, Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ УМО НАПН України. 
     Початок реєстрації учасників: 9.00.

     Детальніше про захід тут.

Прес-конференція про старт всеукраїнської рекламної кампанії з безпеки дітей в Інтернеті

     2 квітня 2012 року о 12:00 відбудеться прес-конференція з нагоди старту власної всеукраїнської соціальної рекламної кампанії «Київстар» з безпеки дітей в інтернеті «Розкажи дітям про безпеку в інтернеті». Мета ініціативи – привернути увагу широкої громадськості та закликати розповідати дітям про безпеку в інтернеті. Експертні думки висловлять представники соціально відповідального бізнесу, влади, міжнародної спільноти та третього сектору.

Детальніше тут.

    

Круглий стіл на тему гендерної рівності «Жінки в Україні: виклики та перспективи»

23 березня 2012 Посольство Іспанії спільно з Центром «Ла Страда-Україна» та Центром роботи з жінками проводить спільний круглий стіл на тему гендерної рівності «Жінки в Україні: виклики та перспективи».

Початок роботи о 10.30, місце проведенння - Київський міський центр роботи з жінками (вул. Мельникова 20, Київ).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі круглого столу.

Просимо вас надсилати підтвердження про участь Ясельскій Оксані за адресою: o.yaselska@la-strada.org.ua або повідомити за телефоном (044) 205 36 95.

Організатори не відшкодовують витрати на проїд учасників із інших міст.

Судове засідання у справі проти МВС та Кабінету Міністрів

     28 лютого 2012 о 15:50 у приміщенні Київського апеляційного адміністративного суду (вул. Московська, 8, корп. 30, зал 10) відбудеться третє засідання Апеляційного адміністративного суду щодо визнання чи не визнання гендерно дискримінаційним розпорядження Кабміну, яке обмежило дівчатам можливість вступати до вузів структури МВС у 2011 році.
     Детальніше про подію тут.

     З питань відвідування судового засідання звертайтеся до PR-менеджера «Ла Страда-Україна» Лізи Рай 093 774 98 09, l.rai@la-strada.org.ua .

Громадське обговорення проектів документів щодо виконання Закону України "Про протидію торгівлі людьми"

      20 січня о 14-00 Центр "Ла Страда - Україна" проводить зустріч, присвячену громадському обговоренню документів, розроблених на виконання Закону України "Про протидію торгівлі людьми", які були підготовані Міністерством соціальної політики України і опубліковані на його сайті.

     Детальніше тут.

Круглий стіл «Підсумки кампанії «16 днів проти гендерного насильства» та плани на майбутнє у боротьбі за права жінок»

 

9 грудня 2011 року в Київському міському центрі роботи з жінками Центр «Ла Страда-Україна» проведе круглий стіл за участю громадських організацій, які працюють у сфері захисту прав жінок.

Час: з 11:00 до 14:00

Адреса: м. Київ, вул. Мельникова, 20.

 

 

Запрошуємо приєднатися до обговорення.

 

 

Детальніше - тут.

 

Конференція «Активна участь дітей та молоді з протидії комерційній сексуальній експлуатації дітей»

     2 грудня 2011 у спеціалізованій школі №129 Києва відбудеться перша конференція для школярів на тему протидії комерційний сексуальній експлуатації дітей, організована Центром «Ла Страда-Україна».
     Початок реєстрації: 9:30. Захід триватиме до 13:30.
     Місце проведення: спеціалізована школа №129, пр. Ю. Гагаріна, 19.

     Захід відбувається у рамках реалізації Молодіжного партнерського проекту та став можливим завдяки Міжнародній організації ЕКПАТ.

     Детальніше - тут.

Зустріч міської влади та представників третього сектору з молоддю в рамках кампанії "16 днів проти гендерного насильства" у Комсомольську

     30 листопада 2011 року партнер Центру «Ла Страда-Україна» ГО «Центр «РОДІС» спільно з органами міської влади Комсомольська проведе зустріч із молодим поколінням міста, зокрема, представниками органів учнівського та студентського самоврядування освітніх закладів та робітничою молоддю. До заходу долучиться і заступник директора департаменту комунікаційної підтримки Національних «гарячих ліній» Центру «Ла Страда-Україна» Ірина Мидловець.
     Початок заходу о 15.00, орієнтовна тривалість – 1 година.
     Місце проведення : приміщення виконкому Комсомольської міської ради.

     Більше про захід тут.

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Викладання запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей в системі підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних працівників: досвід та перспективи»

     24 листопада 2011 року в місті Києві Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда-Україна» проведуть Всеукраїнський науково-практичний семінар «Викладання запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей в системі підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних працівників: досвід та перспективи». 
       Семінар відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Артема, 52-А, корп. 3, Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ УМО НАПН України. 
       Початок реєстрації учасників: 9.00.

       Детальніше тут.

Прес-конференція та круглий стіл «Виконання законодавства України щодо протидії насильству в сім'ї» до 10-річчя прийняття спеціального закону

     17 листопада 2011 року о 13:30 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться прес-конференція за участю представників Міжнародного правозахисного жіночого центру «Ла Страда-Україна» та Кримінологічної асоціації України , присвячена темі виконання законодавства України у сфері попередження насильства в сім’ї.
     О 14:00 розпочнеться засідання круглого столу: «Виконання законодавства України щодо протидії насильству в сім'ї», присвяченого десятій річниці прийняття Закону України «Про попередження насильства в сім’ї».
     Під час роботи круглого столу будуть розглядатися проблеми профілактики насильства в сім’ї, протидії правопорушенням, пов’язаним із даним негативним суспільним явищем, а також питання взаємодії правоохоронних органів з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськістю.
     Місце проведення круглого столу: зала засідань Вченої ради ХНУВС.

Брифінг "10 років Закону України «Про попередження насильства в сім’ї»

     15 листопада 2011 року 2011 о 12:15 у прес-поінті Верховної Ради України (вул. Грушевського, 5) відбудеться брифінг «Практика застосування та ефективність реалізації Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» за участю Голови підкомітету з міжнародно-правових питань та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Олени Бондаренко та президента Центру "Ла Страда-україна" Катерини Левченко, на якому будуть презентовані результати моніторингу виконання законодавства України щодо протидії насильству в сім’ї, проведеного в рамках однойменного проекту.

     Детальніше прочитати про подію та завантажити прес-анонс можна тут.

     Запрошуємо представників ЗМІ відвідати захід. До журналістів, які потребують акредитації, прохання надіслати до 19:00 10.11.2011 заявку на адресу l.rai@la-strada.org.ua (Ліза Рай, PR-менеджер Центру «Ла Страда-Україна», 093 774 98 09). У заявці вказати ПІБ та назву ЗМІ.

Слухання в Комітеті Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин: «Практика застосування та ефективність реалізації положень Закону України «Про попередження насильства і сім’ї»

     15 листопада 2011 о 14:00 у приміщенні Комітетів Верховної Ради України (вул. Грушевського, 18/2, під’їзд 9, кім. 12, 2 поверх) відбудуться комітетські слухання на тему: «Практика застосування та ефективність реалізації положень Закону України у «Про попередження насильства і сім’ї». Захід проводиться Комітетом спільно з Міжнародним жіночим правозахисним центром “Ла Страда-Україна”.
     Слухання приурочені до 10-ї річниці прийняття Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», який був прийнятий 15 листопада 2001 року.

      Детальніше про захід - тут.


     Запрошуємо представників ЗМІ відвідати захід. До журналістів, які потребують акредитації, прохання надіслати до 19:00 10.11.2011 заявку на адресу l.rai@la-strada.org.ua (Ліза Рай, PR-менеджер Центру «Ла Страда-Україна», 093 774 98 09). У заявці вказати ПІБ та назву ЗМІ.

Тренінг для школярів "Безпека дітей в Інтернеті"

     5 листопада 2011 у приміщенні культурно-оствінього центру "Майстер Клас" відбудеться тренінг "Безпека дітей в Інтернеті".

     Детальніше про захід - тут.