Черговий крок у моніторингу дотримання законодавства щодо протидії насильству в сім'ї

     12 жовтня 2011 року в офісі Центру «Ла Страда-Україна» в рамках реалізації Проекту «Моніторинг виконання законодавства України щодо протидії насильству в сім’ї» відбудеться засідання експертної робочої групи. Робота експертної робочої групи розпочнеться о 09.30. Метою проведення засідання експертної робочої групи є підготовка проекту моніторингового звіту за результатами моніторингу виконання законодавства України щодо протидії насильству в сім’ї. Цей захід став можливим завдяки проекту «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) та спів фінансується Європейським Союзом та ПРООН. Результати засідання експертної робочої групи будуть висвітлені на сайті Центру.

Глобальна кампанія проти торгівлі дітьми в сексуальних цілях в Євпаторії: заключні збори підписів під Петицією

     Молодіжний партнерський проект за підтримки Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» проводитиме заключний етап збору підписів під Петицією проти торгівлі дітьми в сексуальних цілях. 
     26 серпня 2011 з 15.30 до 16.30 у центрі міста Євпаторія на перехресті вулиці Фрунзе та набережної ім. Горького одягнуті в яскраві жовті футболки молоді люди організують флеш-моб на захист дітей від сексуального насильства.

     Більше - тут.