Інформаційна діяльність

Звернення до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини щодо застосування сили до мирних учасників Євромайдану

Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда – Україна» вимагає від Уповноваженого Верховної Ради  з прав людини терміново звернутися до керівників усіх силових відомств щодо протиправності застосування сили до учасників Євромайдану!

Відкрите звернення з приводу відвертого порушення прав дітей та жорстокого поводженням керівництвом школи № 22 м. Луганська

      Надіслано Міжнародним жіночим правозахисним центром "Ла Страда-Україна" в порядку Закону України «Про звернення громадян» на адресу Уповноваженого Президента України з прав дитини, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Генерального прокурора, ряду міністерств та Голови Луганської облдержадміністрації.

 

Позов "Ла Страда-Україна" проти МВС

16 червня 2011 о 15:00 в Окружному адміністративному суді відбудеться слухання справи.

Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

     Цього року Центр "Ла Страда-Україна" присвячує цьому, без сумніву, знаковому дню серію матеріалів про різні сторони й аспекти захисту прав та інтересів дітей в Україні.

Заява Центру "Ла Страда-Україна" про руйнування в Україні державної політики у сфері протидії торгівлі людьми

Центр «Ла Страда-Україна» занепокоєний та обурений ситуацією із повним знищенням системи реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми і підготував заяву.

13-й День народження "Ла Страда-Україна"

31 березня 2011 Міжнародному жіночому правозахисному центру "Ла Страда-Україна" виповнюється 13 років із дня реєстрації. Для громадської організації - це вже солідний вік. Від заснування до сьогодні чимало було зроблено, впроваджено, досягнуто, і робота, безумовно, продовжується. У цей день Центр з вдячністю приймає привітання від партнерів та колег. Хроніку діяльності організації протягом 13 років, підготовану президентом Катериною Левченко, читайте тут.

Центр «Ла Страда-Україна» виступає проти антиконституційного розпорядження Кабінету Міністрів

       Реагуючи на чергові дискримінаційні «інновації» у національному законодавстві, які, цього разу, матеріалізувалися у експеримент, що відрізає доступ українським жінкам до навчання у вузах структури МВС, «Ла Страда-Україна» підготувала та направила листи до Адміністрації Президента, Верховної Ради, ряду Міністерств, Прем’єр-Міністрові та Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини із проханням переглянути законодавчі нововведення, котрі порушують права і свободи, гарантованим Конституцією України.

 

 

Відкрите звернення громадських організацій з приводу заохочення до порушення прав дитини першим заступником Львівського міського голови Олега Синютки

10 лютого 2010 р. у Інтернет ЗМІ (http://www.osvita.org.ua/news/49519.html, http://obk.lviv.ua/news/10642.htm) з’явилися повідомлення про те, що перший заступник Львівського міського голови Олег Синютка закликає педагогічних працівників до тілесних покарань дітей. «Якщо якийсь учень колись дістане по задниці, а колись лінійкою по руках - у цьому немає нічого страшного. Ще нікому від того, що дістав по задниці гірше не стало", - пояснив він під час наради з директорами шкіл Франківського району міста Львова 10 лютого 2010 р.

 


Лист на знак протесту проти порушення прав дитини в шоу-програмі співачки Аліни Гросу

Приводом для звернення стало вироблення та розповсюдження медійними, перш за все, телевізійними каналами України сюжетів та кліпів, знятих за участю неповнолітньої співачки Аліни Гросу.

Заява Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» з приводу тимчасового закриття установ грального бізнесу в Україні та ініціатив щодо винесення таких установ за межі міст

Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда – Україна» підтримує ініціативи, спрямовані на здійснення рішучих заходів з боку держави щодо діяльності установ грального бізнесу в Україні та винесення таких установ за межі міст.

Заява Міжнародної асоціації «Ла Страда» з нагоди Міжнародного дня захисту прав жінок

Сьогодні, в Міжнародний жіночий день, Міжнародна асоціація «Ла Страда» закликає до поваги та захисту прав жінок, які мігрують за кордон з метою працевлаштування і які найменше захищені від торгівлі людьми.

Заява Центру «Ла Страда – Україна» з приводу рекламного ролику VIANOR

 

На телеканалах України,  в тому числі телеканалі Інтер, йде реклама компанії VIANOR, яка є брутальною образою дітей, неповагою до прав дитини, загальнолюдських цінностей, виявом нерозуміння батьківської відповідальності та експлуатацією образу дитини. Традиційною для української реклами було порівняння речей з жіночими образами, що є  виявом гендерної дискримінації.

 

Заява Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна»з приводу фактів розповсюдження дитячої порнографії на сайтах українських Інтернет-провайдерів

 

Якщо ми не вплинемо на сторону попиту дитячої порнографії, ми не зможемо подолати цю проблему ніколи. Адже знищивши сторінку чи сайт, на якому міститься дитяча порнографія, ми ніяким чином не впливаємо на тих людей, хто створює таку продукцію та порушує права дитини. Ми проти безкарності втягнення дітей у створення порнографічної продукції, її тиражування, розповсюдження та користування.

 

Відкритий лист депутатам Верховної Ради України.

Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда – Україна» звертається до народних депутатів України – членів всіх фракцій, які працюють в Верховній Раді проголосувати за вдосконалення законодавства по боротьбі із насильством в сім’ї

Заява Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» з приводу рекламних роликів щодо можливостей контрактної служби в лавах Збройних Сил України, які транслюються на загальнонаціональних каналах

В листопаді 2007 року на загальнонаціональних каналах почали транслюватися рекламні ролики щодо можливостей та переваг контрактної служби в лавах Збройних Сил України. В них йде мова про привабливість контрактної служби, стабільну заробітну плату, соціальний пакет, безкоштовне медичне обслуговування тощо.

Звернення громадських правозахисних, жіночих та дитячих організацій до керівництва Української держави з приводу поширення насильства та жорстокості в національному медіа просторі

Представники правозахисних, жіночих, дитячих громадських організацій України висловлюють занепокоєння з приводу поширення сюжетів та сцен насильства та жорстокості в українському медіа просторі та декларативності Закону України «Про захист суспільної моралі», невиконання положень статті 1 цього закону, і водночас, відсутність юридичної відповідальності винних осіб за його порушення.

Заява Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» проти позиції Уряду щодо звільнення з роботи вагітних жінок

 

Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда – Україна» виступає проти пропозицій Уряду України внести зміни до Кодексу законів про працю з тим, щоби дати можливість роботодавцю звільняти вагітних працюючих жінок з роботи. Ми вимагаємо від Уряду України, Міністерства соціальної політики та праці зокрема, відмовитися від ідеї щодо внесення змін до Кодексу законів про працю, які погіршують становище жінок на ринку праці.

 

Звернення Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда – Україна» до жінок, громадськості, міжнародних та громадських організацій, науковців, журналістів, з приводу формального підходу Уряду України до внесення змін до законодавства про забезпеч

14 березня 2007 р. парламентська більшість проголосувала за прийняття в першому читанні Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, який було розроблено на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 01.12.2005 р.  № 52989/19/1-05 (реєстраційний номер 2598), хоча профільний комітет Верховної Ради з прав людини, анціональних меншин та міжнаціональних відносин рекомендував відправити законопроект на доопрацювання.

Відкритий лист Міністру внутрішніх справ України Луценку Ю.В.

 

Міжнародний жіночий правозахисний центр „Ла Страда-Україна” висловлює Вам свою велику повагу та хоче повідомити про наступне. Ми високо цінуємо Ваше рішення щодо залишення на посаді Міністра внутрішніх справ України в Уряді В.Ф. Януковича.

 

Відкрите звернення Міжнародного жіночого правозахисного Центру «Ла Страда-Україна» до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України

Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда – Україна» стурбований закріпленими в проекті Закону України «Державний бюджет на 2007 рік» змінами щодо виплат одноразової допомоги при народженні дитини.

Офіційний лист Міністерства освіти і науки України від 07.04.06

 

До Міністерства освіти і науки України звернувся Міжнародний жіночий правозахисний центр „Ла Страда - Україна” щодо сприяння у проведенні у навчальних закладах України освітніх заходів з метою посилення захисту прав дітей від жорстокого поводження з ними, підвищення рівня поінформованості учнівської молоді та педагогічних працівників про проблему торгівлі людьми і засоби убезпечення від неї. В умовах загострення цього ганебного явища, пошук практичних моделей поведінки, яких має дотримуватись кожна молода людина,  надзвичайно актуальним, а тому Міністерство освіти і науки України вважає за доцільне підтримати зазначену ініціативу Міжнародного жіночого правозахисного центру „Ла Страда - Україна”.

 

Офіційний лист Міністерства освіти і науки України від 07.04.06

Міністерство освіти і науки України розглянуло лист Міжнародного жіночого правозахисного центру „Ла Страда - Україна” і підтримує реалізацію проекту „Зміцнення зусиль органів державної влади та неурядових організацій в напрямку запобігання торгівлі людьми”.

Офіційний лист Міністерства освіти України від 02.04.98

Міністру освіти Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, Головам Рад ректорів (директорів) вищих закладів освіти І-IV рівнів акредитації. Міністерство освіти України надсилає інструктивно-методичний лист із рекомендаціями щодо організації виховної роботи по запобіганню торгівлі жінками та рекомендує проводити просвітницько-виxoвнy роботу в закладах освіти із зазначеної проблеми під час викладання дисциплін правознавчого і гуманітарного циклу та в позанавчальний час.

Ла Страда-Україна виступає проти розголошення конфіденційної інформації про дітей

Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда - Україна» занепокоєний ситуацією, що склалася навколо скандалу  зі зґвалтуванням дітей в Міжнародному оздоровчому  таборі «Артек».